JĘZYK ANGIELSKI

Zadania dla dzieci z obu przedszkoli. / 20 - 30.10.2020 r./

Dzień dobry!

Przesyłam Państwu, materiały, które pomogą Państwa Dzieciom w utrwaleniu dotychczas opracowywanego materiału.. Bardzo proszę, aby Dzieci głównie skupiły się na utrwalaniu treści piosenek (zarówno śpiewając, jak również  przez ruch

Materiały o kształtach (dla 5/6latków) - bez konieczności pisania, proszę jedynie przypomnieć nazwy podstawowych kształtów - super, jeśli udałoby się je policzyć. (Dzieci powinny pamiętać... - "rysowaliśmy" kształty w powietrzu paluszkami i stópkami)

Miś na plakacie w celu przypomnienia, miś w kolejnym pliku mogą Państwo wydrukować i pobawić się plastycznie ;-) dowolnie składać w całość lub po prostu przykleić na kartkę lub karton.

Większość treści, które Dzieci powinny mieć opanowane pojawiaja się w piosenkach... były jeszcze inne, ale póki co proszę skupić się na tych w miarę Państwa możliwości czasowych.

Nowy materiał, który miał dopiero pojawić się na zajęciach dotyczy czynności oraz utrwalania treści dot.pogody.

Z poważaniem,

Magdalena Przychocka