• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Walizka pełna muzyki

miniatura_walizka-pena-muzyki
Upragnione lato tuż, tuż. Powoli pakujemy walizki na wakacyjne wyprawy. Podczas koncertu nie ruszając się zmiejsca, dzieci odwiedziły inne kraje i dalekie kontynenty dzięki utworom muzycznym innych krajów.

czerwca

A może zostać ratownikiem medycznym ?

miniatura_a-moe-zosta-ratownikiem-medycznym
2 czerwca we wszystkich grupach mieliśmy zajęcia z pierwszej pomocy. Starsze koleżanki z gimnazjum ze swoją panią uczyły nas jak ratować życie? Zajęcia nam się podobały, bo robiliśmy masaż serca i dużo o tym już wiemy. Znamy też, choć nie od dziś - cudowny numer 112.

Dmuchany zamek w przedszkolu

miniatura_dmuchany-zamek-w-przedszkolu
W przededniu Dnia Dziecka w ogrodzie przedszkola stanął dmuchany zamek. Zabawa wzbudziła szczery zachwyt wszystkich przedszkolaków. Dzieci skacząc wspaniale się bawiły , a przy okazji ćwiczyły cierpliwość oczekując na swoją kolej w zabawie oraz praktycznie demonstrowały swoją świadomość troski o bezpieczeństwo własne i kolegów.

Miłe nowinki.....

miniatura_mie-nowinki
Dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie biorą udział w różnych konkursach. Tym razem był to konkurs ogólnopolski pt.

Przeglądaj aktualności