• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Dzień Rodziny w grupie MUCHOMORKI

miniatura_dzie-rodziny-w-grupie-muchomorki
29 maja w grupie MUCHOMORKI odbył się Dzień Rodziny. 4-5 latki zaprezentowały rodzicom program artystyczny złożony z tańców wierszy i piosenek, nastepnie wspólnie z rodzicami pobawiły się przy ulubionych zabawach przdszkolnych, wreczyły piękne upominki i laurki. Rodziny miło spędziły czas przy smacznym poczęstunku.

Dzień Rodziny w grupie SMERFY

miniatura_dzie-rodziny-w-grupie-smerfy
24 maja w grupie Smerfy odbył się Dzień Rodziny. Przedszkolaki przygotowały dla swoich Mam i Tatusiów piosenki, recytacje i tańce. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie zaprosiły rodziców na wspólne zabawy ruchowe przy piosenkach. Święto zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem.

Dzień Rodziny w grupie SKRZATY

miniatura_dzie-rodziny-w-grupie-skrzaty
Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Wszyscy doskonale się bawili pokonując trudy różnych konkurencji. Dzień Rodziny w grupie Skrzaty z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Gimnastyka w ogrodzie /MUCHOMORKI/

miniatura_gimnastyka-w-ogrodzie-muchomorki
Dzieci z grupy Muchomorki aktywnie uczestniczyły w zabawach oraz uczyły się rywalizacji podczas zajęć zorganizowanych na świeżym powietrzu. Najpierw razem bawiły się podczas zabaw kołowych. Później dla rozgrzewki przez wyścigami biegały po boisku i przeciągały linę. Na zakończenie, w jak najkrótszym czasie pokonywały tor przeszkód.

Miłe nowinki....

miniatura_mie-nowinki
Dzieci z naszego przedszkola bardzo chętnie biorą udział w różnych konkursach. Tym razem był to konkurs ogólnopolski pt.NIEZWYKŁY INSTRUNEMT MUZYCZNY organizowany przez Przedszkole w Lublinie. Celem konkursu było promowanie postaw proekologicznych  i wykonanie instrumentu z tworzyw wykorzystywanych w recyklingu.

Przeglądaj aktualności