logo_urzad miasta

17
maja
2024

Skrzaty i gimnastyka

"Mamo, tato poćwicz że mną" pod takim hasłem odbyły się dzisiaj zajęcia otwarte na stadionie dla rodziców w grupie Skrzaty.
logo_urzad miasta

17
maja
2024

Potyczki Matematyczne

17 maja Smerfy odwiedziły swoich kolegów z pobliskiego Przedszkola w Chełmsku Śląskim. Dzieci wzięły udział w Potyczkach Matematycznych.
logo_urzad miasta

14
maja
2024

Chicken-Land

Dnia 14 maja 2024 roku, przedszkolaki z grupy Misiaki i Pszczółki wzięły udział w wycieczce do Chicken Land. Dzień był pełen emocji i radości, a dzieci miały okazję na bezpośredni kontakt z naturą i zwierzętami.
logo_urzad miasta

13
maja
2024

Olimpiada

Doskonała pogoda sprawiła, że stadion emanował radością i uśmiechem. Nie było twardej rywalizacji, była za to świetna zabawa. Za podjęcie sportowego wyzwania dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.
logo_urzad miasta

08
maja
2024

Dzień Biblioteki / Mickiewicza

8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, dlatego nasze przedszkolaki postanowiły wybrać się do biblioteki, aby podziekować za pracę pań bibliotekarek oraz życzyć mnóstwa szczęśliwych dni, pełnych książkowych przygód.
logo_urzad miasta

08
maja
2024

Dzień Bibliotekarza

Dziś dzień bibliotek i bibliotekarza. Z tej okazji w grupie i odbyło się wyjątkowe spotkanie z paniami ze szkolnej biblioteki.
logo_urzad miasta

07
maja
2024

Legenda

"Lubawka - moje miasto" Dzisiaj przedszkolaki z grupy i poznały legendę o herbie Lubawki. Następnie dzieci udały się na pieszą wycieczkę aby go obejrzeć na ratuszu. Przy okazji zobaczyliśmy zabytkowe budowle w naszej miejscowości. To była udana wyprawa.
logo_urzad miasta

22
kwietnia
2024

Dzień Ziemi

Z okazji obchodów Dnia Ziemi 22 kwietnia Tygryski i Smerfy zaprosiły do przedszkola przedstawicieli z firmy Sanikom.

Przeglądaj aktualności