logo_urzad miasta

28
marca
2023

Zajęcia otwarte w grupie Pszczółki

Celem zajęć było przybliżenie tradycji Świąt Wielkanocnych, stworzenie rodzicom możliwości do bezpośredniej obserwacji dziecka podczas zajęcia, doskonalenie umiejętności współpracy, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej, rozwijanie kreatywności oraz aktywizowanie rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi. Na zajęciach panowała spokojna, miła i radosna atmosfera.
logo_urzad miasta

27
marca
2023

Wycieczka do Muzeum w Kamiennej Górze /Muchomorki i Pszczółki/

Przedszkolaki z grup Muchomorki i Pszczółki wybrały się dzisiaj na wycieczkę autokarową do Kamiennej Góry. Dzieci wzięły udział w lekcji muzealnej na temat tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Wielkanocnymi. Dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy oraz pogłębiły swoją wiedzę przyrodniczą. Na koniec wzięły udział w warsztatach podczas których wykonały ozdobne jajko świąteczne.
logo_urzad miasta

27
marca
2023

Dzień ptaków w grupie Misiaki

Ochrona ptaków i ich środowiska życia to bardzo ważne zadanie wszystkich ludzi. Dlatego od najmłodszych lat poznajmy ptaki i uczymy się szanować świat naszych skrzydlatych przyjaciół.
logo_urzad miasta

23
marca
2023

Mali badacze w grupie Motylki

 W dniu dzisiejszym dzieci zamieniły się w małych odkrywców i wspólnie wykonywały różne doświadczenia. Zobaczyły m.in. wybuch wulkanu oraz próbowały zrobić własną tęczę. Zabawa była bardzo wesoła. Motylki zasadziły także pierwszy wiosenny sczypiorek w kąciku przyrodniczym.
logo_urzad miasta

22
marca
2023

Dzień Wody w Misiakach i Pszczółkach

Grupy Misiaki i Pszczółki wspólnie odkrywały  tajemnice wody i jej znaczeni dla życia ludzi, zwierząt i roślin. Postanowiliśmy połączyć zajęcia edukacyjne ze świetną zabawą. Dzieci wieloma zmysłami doświadczały kontaktu z wodą i eksperymentowały z nią. Wszystkie przedszkolaki już wiedzą, że woda jest niezbędnym źródłem życia i należy o nią dbać, a więc nie marnujmy WODY!.

Przeglądaj aktualności