Dzień Chleba

16 października obchodzony jest Światowy Dzień Chleba W naszym przedszkolu Misiaki, Pszczółki, Tygryski oraz Skrzaty piekły chleb.

Dzień Chłopca i Dziewczynki Misiaki

Dzień Chłopaka i Dziewczynki w grupie  Misiaki. Trochę opóźnione, ale było wszystko...taniec, zabawy z serduszkiemuściski i oczywiście słodkości..a to wszystko w obecności balonika.

Sałatka w Smerfach

Dzisiaj przedszkolaki z grupy Smerfy samodzielnie przygotowały pyszną, kolorową i witaminową sałatkę owocową.

Soki w Pszczółkach

Dziś w grupie "Pszczółek" odbyły się warsztaty kulinarne, podczas których dzieci przygotowywały soczek z jesiennych owoców.

Owoce w Misiakach

Misiaki na zajęciach dydaktycznych rozpoznawały jesienne owoce za pomocą zmysłu dotyku, węchu i smaku. Dzięki takiej formie zajęć Maluszki pogłebiały doznania sensoryczne.

Dzień Muzyki

Dzień Muzyki w przedszkolu to wyjątkowe święto, które stanowi idealną okazję do wprowadzenia dzieci w fascynujący świat dźwięków, rytmów i melodii.

Przeglądaj aktualności