• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Dzień Kobiet w grupie SKRZATY

miniatura_dzie-kobiet-w-grupie-skrzaty
Dzień Kobiet   8 marca męska część przedszkolaków z grupy Skrzaty przygotowała dla dziewczynek moc niespodzianek: własnoręcznie zrobili papierowe kwiaty  przygotowali  poczęstunek. Wszystkie  małe kobietki dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Dzień Kobiet w grupie SMERFY

miniatura_dzie-kobiet-w-grupie-smerfy
Dzień Kobiet w grupie Smerfy zaczął się od zredagowania "kartki z kalendarza". Dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach: rozwiązywały zagadki o zawodach kobiet, brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych, śpiewały i tańczyły, układały kwiaty z mozaiki geometrycznej dla mamy, babci lub siostry. Na koniec wykonały laurki dla swoich mam.

MUCHOMORKI poznają rożne zawody

miniatura_muchomorki-poznaj-rone-zawody
Dzieci z grupy MUCHOMORKI uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych na temat: "Przedszkolaki poznają różne zawody". W programie zajęć były: wycieczka do cukierni, sklepu samoobsługowego "Eco", zakładu fryzjerskiego, Urzędu Miasta, optyka, sklepu piekarniczego.

lutego

Walentynki w przedszkolu

miniatura_walentynki-w-przedszkolu
Dzień Zakochanych to przede wszystkim czas, w którym okazujemy uczucie tym, których kochamy. I mimo, że jest to przede wszystkich święto tych nieco starszych, to nie można zapomnieć o dzieciach, które również mają potrzebę miłości i chcą się nią dzielić z innymi.

Przeglądaj aktualności