• dark

kwietnia

Wiosenny kącik przyrody /SKRZATY/

miniatura_wiosenny-kcik-przyrody-skrzaty
Wraz z nadejściem wiosny Skrzaty postanowiły założyć kącik przyrody. W tym celu wybrały się na wycieczkę do PSB Pagaz w Lubawce. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem wybierały  i kupowały wiosenne kwiaty. Obiecały, że będą  je pielęgnować.

Bezpieczny internet - cyberbezpieczeństwo list Minister A. Zalewskiej

miniatura_bezpieczny-internet-cyberbezpieczestwo-list-minister-a-zalewskiej
W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi pojawiających się zagrożeń w internecie, Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska w liście skierowanym do środowiska oświatowego zwróciła się z prośbą o szczególne zwrócenie uwagi na kwestie bezpiecznego zachowania dzieci i młodzieży w internecie

Zaproszenie dla Rodziców

miniatura_zaproszenie-dla-rodzicw
Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze zaprasza Rodziców zaniepokojonych rozwojem swoich dzieci na indywidualne konsultacje ze specjalistami poradni, szczegóły w załączniku

Powitanie Wiosny

miniatura_powitanie-wiosny
Wszystkie dzieci uczęszczające do naszych przedszkoli (z ul. Dworcowej i Szymrychowskiej) oraz uczniowie klasy I spotkali się dzisiaj w rynku miasta aby wspólnie świętować Pierwszy Dzień Wiosny. Wyrecytowanymi wierszami i zaprezentowanymi piosenkami udało się porwać do zabawy zgromadzoną publiczność. Wspólnym "Tańcem radości" hucznie przywitaliśmy Wiosnę.

"Koncert na łące"

miniatura_koncert-na-ce
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, słonko grzeje coraz mocniej, a na zielonej łace trwa wielki koncert, Wroble ćwierkają, świerszcze cykają, żabka rechoce, bocian klekoce. Cała przyroda z radością budzi się do życia z zimowego uśpienia, rozbrzmiewając najpiękniejszymi dźwiękami. Przedszkolaki zabawiły się zatem w poszukiwanie odgłosów wiosny w muzyce.

Przeglądaj aktualności