• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

października

miniatura_dzie-chopaka
W dniu 29 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowały wszystkie dzieci: chłopcy i dziewczynki z grup młodszych i starszych.

września

Wycieczka do parku /SKRZATY/

miniatura_wycieczka-do-parku-skrzaty
Wycieczka do parku dla dzieci z grupy Skrzaty była radosnym wydarzeniem. Bezpośrednia obserwacja pięknej jesiennej przyrody pozwoliła zauważyć, że kryje ona wiele ciekawych tajemnic.

września

Dzień Przedszkolaka w budynku przy ul. Szymrychwskiej

miniatura_dzie-przedszkolaka-w-budynku-przy-ul-szymrychwskiej
21 września w budynku przy ulicy Szymrychowskiej odbyła się uroczystość z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Dzieci bawiły się wspaniale podczas wesołych korowodów, tańców i konkursów  kierowanych przez wodzireja. W trakcie uroczystości pani dyrektor pasowała na przedszkolaka dzieci, które uczęszczają do przedszkola po raz pierwszy.

Przeglądaj aktualności