Dzień Pluszowego Misia

Maskotki przybyły ze  swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu ? Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ?czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!?

W dniu dzisiejszym tj 24. 11 dzieci  obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy wspólnie bawili się przy rożnych zabawach  przygotowanych przez panie nauczycielki. Była ciekawa prezentacja o misiu, był taniec ruchowy z papierowymi misiami na rączkach, opowieści ruchowe, gimnastyka dla misia i wiele, wiele innych ciekawych zabaw z misiami. Pani dyrektor przeczytała dzieciom bajeczkę o misiu. Nie mogło także zabraknąć wspólnego tańca z ulubionym pluszakiem.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.