Wszyscy kochamy pluszowe misie?

Dzień Pluszowego Misia w grupie Tańczące Nutki obchodzony był bardzo aktywnie.  Głównymi bohaterami były oczywiście różnorodne zabawki pluszowe, które tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola. Zabawy, konkursy, tańce i śpiew wprawiły wszystkich w dobry humor. Dzieci wysłuchały Historii Pluszowego Misia oraz jednej z przygód Kubusia Puchatka. Nie zabrakło gimnastyki z misiem oraz wesołych zabaw z chustą animacyjną. Po wyczerpujących zabawach wszystkim dobrze zrobił masaż relaksacyjny przy dźwiękach spokojnej muzyki. Warto dodać, że dzieci już dzień wcześniej przygotowywały się do tego święta tworząc przepiękne prace plastyczne z misiem w roli głównej oczywiście. Dziękujemy rodzicom za pomoc. O pluszowych misiach będziemy pamiętać przez cały rok.