• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Zajączek Wielkanocny

miniatura_zajczek-wielkanocny
Dzisiaj przedszkolaków z grupy Misiaki odwiedził niespodziewany gość- Zajączek Wielkanocny. Zostawił dla dzieci list z zadaniami do wykonania.

Świąteczne przygotowania

miniatura_witeczne-przygotowania
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Dzieci z grupy Skrzaty swoje przygotowania rozpoczęły już przed niedzielą palmową. Były wspólne zajęcia z rodzicami robienia palm wielkanocnych, wczoraj pieczenie babeczek, a dzisiaj Skrzaty przygotowały świąteczne obrazki.

MasterChef

miniatura_masterchef
Pani Małgorzata Szymonek laureatka 12 edycji MasterChefa była dzisiejszym gościem w naszym przedszkolu. Pani Gosia opowiedziała o swojej niełatwej drodze do tego popularnego programu kulinarnego. W końcu zrealizowała swoje wielkie marzenie.

Pan Miłosz

miniatura_pan-miosz
Miłosz Konarski ? nauczyciel rytmiki w przedszkolach i żłobkach, kompozytor, aranżer, instrumentalista. Autor ponad 500 piosenek dla dzieci. Dzieciom w całej Polsce znany jako Pan Miłosz. To właśnie nasz dzisiejszy gość.

Przeglądaj aktualności