• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Chicken-Land

miniatura_chicken-land
Dnia 14 maja 2024 roku, przedszkolaki z grupy Misiaki i Pszczółki wzięły udział w wycieczce do Chicken Land. Dzień był pełen emocji i radości, a dzieci miały okazję na bezpośredni kontakt z naturą i zwierzętami.

Olimpiada

miniatura_olimpiada
Doskonała pogoda sprawiła, że stadion emanował radością i uśmiechem. Nie było twardej rywalizacji, była za to świetna zabawa. Za podjęcie sportowego wyzwania dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Dzień Biblioteki / Mickiewicza

miniatura_dzie-biblioteki-mickiewicza
8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, dlatego nasze przedszkolaki postanowiły wybrać się do biblioteki, aby podziekować za pracę pań bibliotekarek oraz życzyć mnóstwa szczęśliwych dni, pełnych książkowych przygód.

Dzień Bibliotekarza

miniatura_dzie-bibliotekarza
Dziś dzień bibliotek i bibliotekarza. Z tej okazji w grupie i odbyło się wyjątkowe spotkanie z paniami ze szkolnej biblioteki.

Legenda

miniatura_legenda
"Lubawka - moje miasto" Dzisiaj przedszkolaki z grupy i poznały legendę o herbie Lubawki. Następnie dzieci udały się na pieszą wycieczkę aby go obejrzeć na ratuszu. Przy okazji zobaczyliśmy zabytkowe budowle w naszej miejscowości. To była udana wyprawa.

miniatura_dzie-ziemi
Z okazji obchodów Dnia Ziemi 22 kwietnia Tygryski i Smerfy zaprosiły do przedszkola przedstawicieli z firmy Sanikom.

Kosmos

miniatura_kosmos
Kosmiczny zawrót głowy. Dzieci  w tym tygodniu poznają kosmos wiemy jak wygląda Układ Słoneczny, rakieta satelita kim jest astronauta.Wiemy także ,iż Ziemia jest naszym domem Tworząc nasze własne rakiety powtarzaliśmy podstawowe figury geometryczne.

Wizyta w PSP

miniatura_wizyta-w-psp
Dzieci z grupy Skrzaty i Biedronki wzięły udział w zajęciach w Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze.

Przeglądaj aktualności