Dzień Babci i Dziadka w grupie Wesołe Bąki

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy Wesołe Bąki zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość,  aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły i recytowały wierszyk i śpiewały piosenkę. Dziadkowie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, a jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców dzieci.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy dużo zdrowia i szczęścia.