Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka /SMERFY, SKRZATY/

W Przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka rozpoczęliśmy już 10 stycznia. Dzieci z grupy Smerfy i Skrzaty zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków na przedstawienie pt. " Wigilijne opowieści", w którym odegrały główne role. Niejednej Babci i Dziadkowi  zakręciła się w oku łezka, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała pochwał dla swoich wnuków i nagradzała ich gromkimi brawami. Na koniec tego wyjątkowego występu dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.