Walentynki w przedszkolu

W przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej świętowano Walentynki. Muchomorki, Smerfy i Skrzaty zanim rozpoczęły wesołe zabawy, rozmawiały ze swoimi wychowawczyniami na temat święta Walentynek, kiedy to obdarowuje się ukochaną osobę drobnym upominkiem, czyli tzw. "walentynką". Dzieci opowiadały o miłości, o tym, kogo kochają, jak postępuje się wobec tych, których kochamy. Potem były zabawy przy muzyce dyskotekowej. Dzieci bawiły również się przy piosenkach integracyjnych "Przyjechał marsjanin", "Węże i raki" itp  Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, układały kształt serca z tasiemek i papierowych serc.
Każde z dzieci zrobiło walentynkę dla kolegi lub koleżanki. Zabawy wprawiły wszystkich w miły nastrój.