DZIEŃ DYNI / MISIAKI,PSZCZÓŁKI/

W naszym przedszkolu 31 października obchodziliśmy Dzień Dyni. Wszystkie grupy przedszkolne z dużym zaangażowaniem przygotowały się na ten dzień. Dzieci wraz z rodzicami zadbały o to, aby tego dnia każdy przedszkolak miał choć jeden element garderoby w kolorze pomarańczowym. W tym dniu odbyło się wile ciekawych dyniowych zabaw muzyczno- ruchowych, tanecznych i wiele innych np. : "dyniowy tor przeszkód", "karmienie dyniowego potwora", "segregowanie dyniowych kształtów", "rzucanie do dyniowego celu". Dzieci poznały również wnętrze dyni. Dzieci wykonały wiele ciekawych prac plastycznych np. dynie wykonane z "dynioliny". Zwieńczeniem tej ciężkiej, ale przyjemnej pracy był słodki poczęstunek- dyniowe babeczki przeniesione przez mamę Julka oraz wykonany przez dzieci z grupy Misiaki z pomocą mamy Ali oraz mamy Lilki. Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń.