Święto Pieczonego ziemniaka /TYGRYSKI/

13 października Rodzice dzieci z grupy Tygryski zorganizowali ognisko w Dolinie Miłości "Święto Pieczonego Ziemniaka". Tygryski by dotrzeć na umówione miejsce musiały dojść do Gór Kruczych, a to duże wyzwanie... Po drodze obsereowowaly piękno jesiennej przyrody. Na dzieci w lesie czekało rozpalone ognisko i liczne "ziemniaczane konkurencje".
Wspólna zabawa rozpocząła się od "Wykopków" potem było rzucanie ziemniakiem do celu. Rodzice i dzieci mogli się wykazać szybkością i zwinnością w takich zawodach jak slalom z ziemniakiem na łyżce czy zawody na jak najszybsze zbieranie ziemniaków. Dużo radości dostarczył wszystkim "Taniec z ziemniakiem".
Jak na piknik przystało nikogo też nie ominął poczęstunek, każdy mógł upiec sobie kiełbaskę. Zakończeniem święta była degustacja pieczonych w ognisku ziemniaków.
Wspólne zabawy były świetną okazją do wspólnej  integracji. Dziękujemy Panom lesniczym, Panu Rafałowi za zaangażowanie i przygotowanie ogniska oraz mamie Oli, Maji Alanka, Bartka i Ksawerego.