Wigilia

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym oraz czas wspólnego kolędowania.

Świąteczna atmosfera zapanowała również wśród przedszkolaków z naszej placówki. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia były okazją do tworzenia pięknych prac plastycznych, robienia ozdób choinkowych, dekoracji świątecznych i prezentów dla najbliższych.Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Na stole nakrytym białym obrusem nie zabrakło barszczu z uszkami, wigilijnych słodkości przygotowanych przez rodziców, a pod choinką prezentów.

Takie podniosłe chwile nie tylko przybliżają dzieciom polskie tradycje i zwyczaje świąteczne, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne przedszkolne relacje

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia