Zajęcia otwarte

Dnia 16 grudnia 2021 r. w naszym przedszkolu, w grupie Muchomorki odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. "Świąteczne stroiki".
Celem zajęć było kształtowanie u dzieci emocjonalnego stosunku do tradycji świątecznych, przybliżenie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, integrowanie rodziców, dzieci i nauczyciela oraz pogłębianie więzi rodzinnych w wyniku wspólnej pracy podczas wykonywania zadania plastycznego. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały piękne stroiki. Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera świąteczna. Na zakończenie zajęć wszyscy razem przy akompaniamencie p. Agnieszki śpiewali kolędy i pastorałki. Pani Agnieszka przygotowała dla wszystkic rodziców śpiewniki z ulubionymi kolęami i pastorałkami dzieci. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie i pomoc w czasie zajęć.