Pierwsze dni w przedszkolu

W dniu 1 września odbyła się uroczysta inauguracja roku przedszkolnego 2021/22,  w trybie stacjonarnym. Wszystkim przedszkolakom towarzyszyli rodzice. Po rozpoczęciu dzieci  przeszły do swoich sal na zajęcia integracyjne. Dla maluszków to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wielu dzieci i ich rodziców jest  to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, nowe zabawki. Jeszcze trudno Im się rozstać z rodzicami, dopiero uczą się wszystkich zachowań i zasad, ale dzięki Paniom wychowawczyniom i rodzicom szybko adaptują się do nowych warunków. W pierwszych dniach w przedszkolu w grupach odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci  obejżały teatrzyk kukiełkowy pt. "Smok Wawelski"oraz wzięły udział w sesji fotograficznej.