Konkurs "Dyniowe cudeńka"

Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym pt: "Dyniowe cudeńka". Konkurs skierowany jest do dzieci i ich rodziców z przedszkola przy ulicy Dworcowej 27 .

Zasady konkursu: Chętne dzieci i ich rodzice wykonują dyniowe stworki przy użyciu świeżych dyń i innych materiałów. Każdy przedszkolak może zgłosić do konkursu jedną pracę. Do pracy należy dołączyć  metryczką zawierającą imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy przedszkolnej oraz nazwę dyniowego cudeńka.

Celem konkursu jest zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej, rozwijanie kreatywności wśród dzieci i rodziców oraz umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych.

Termin przyjmowania prac 17-25 listopad 2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30.11.2020 r. Prace konkursowe zostaną wyeksponowane na wystawie w przedszkolu. Komisja konkursowa wyłoni 6 najlepszych prac / I,II,III miejsce oraz 3 wyróżnienia/.  Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy konkursu dostaną pamiątkowe dyplomy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola. Prace należy dostarczyć do wychowawców grup.

Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju, dzieci które z różnych przyczyn nie uczęszczają obecnie do przedszkola zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do wychowawcy grupy zdjęcia dziecka wraz z wykonaną pracą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.