Pakiety edukacyjne dla przedszkolaków

Drodzy rodzice !

W roku szkolnym 2020/2021 dzieci w obu budynkach przedszkola będą realizowały pakiety edukacyjne pt:"Dzieciaki w akcji" wydawnictwa  Nowa Era. Istnieje możliwość zakupienia przez Radę Rodziców przedszkola, książek dla dzieci w promocyjnej cenie. Chętni do zakupienia ksiażek za pośrednictwem Rady Rodziców proszeni sa o wpłacenie wyliczonej kwoty na spotkaniach z wychowawcami.

• Dzieciaki w akcji 6 latek- rok wyd. 2019 , Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha, 1-4 cz. karty pracy, wyprawka  cena - 118,80 zł
  • Dzieciaki w akcji 5 latek ? rok wyd.  2018,Anna Stalmach-Tkacz, Karina mucha, 1-4 cz. Karty pracy, wyprawka   cena - 109,52 zł
  • Dzieciaki w akcji 4 latek- rok wyd. 2019, Anna Stalmach-Tkacz, Karina Mucha, 1-4 cz. Karty pracy, wyprawka   cena - 82,80 zł
  • Dzieciaki w akcji 3 latek-rok wyd. 2019, praca zbiorowa, karty pracy zebrane w bloczek, karty grafomotoryczne     cena - 71,60 zł

Ponadto ustalono, iż rodzice w nowym roku szkolnym nie kupują dla dzieci wyprawki w postaci kredek, kleju, plasteliny, nożyczej itd. ale wpłacają na ten cel nauczycielowi jednorazowo 100 zł. Kwota obowiązuje w wszystkie grupy  w obu budynkach.