Dzień Babci I Dziadka w Przedszkolu

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji Ich święta, dzieci z Przedszkola przy ul. Dworcowej przygotowały ciekawe przedstawienie. Podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki z życzeniami i prezentowały swoje umiejętności taneczne. Po występie artystycznym dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do wspólnych tańców jak: Grozik, Kaczuszki, Krasnoludek. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców w grupie Tygryski i Tańczące Nutki. Dzieci z grupy Wesołe Bąki przygotowały dla swoich dziadków zdrowe kanapki. Wszystkim dziadkom bardzo smakowała taka zdrowa niespodzianka od wnuków. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.