KĄCIK RELAKSACYJNO - CZYTELNICZY

Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom dzieci, w przedszkolu zagospodarowany został korytarz na piętrze. Z dotychczasowego przeciętnego korytarza stworzyliśmy miejsce pod nazwą "Kącik relaksacyjno - czytelniczy", w którym dzieci mogą w przyjemnej atmosferze relaksu i wyciszenia spędzić czas z książką, posłuchać czytanych bajek, zapoznać się z różną tematyką zgromadzonych książeczek, oglądać ilustracje, wymieniać się z kolegami i koleżankami swoimi spostrzeżeniami. Mogą nawet próbować samodzielnie czytać łatwiejsze bajki. Ściany kącika pomalowano i naklejono kolorowe naklejki, zakupiono nowe meble, regały, dywan i siedziska. Korzystając z kolorowych poduszek w wygodny sposób można odpocząć na dywanie.