"Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka..."

Przedszkolaki z budynku przy ul. Dworcowej wystąpiły w wyjątkowym widowisku teatralno - muzycznym przygotowanym z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Oprawa muzyczna, efekty świetlne, dekoracja i stroje aktorów złożył się w magiczne przedstawienie nawiązujące do narodzin Chrystusa. Jasełka pozwoliły rozwinąć zdolności artystyczne dzieci, które tańczyły i śpiewały na scenie. Wykonały "Taniec diabła", "Taniec górali", "Taniec aniołów". Dzieci z najmłodszej grupy wcieliły się w rolę owieczek. Na widowni zasiedli rodzice i zaproszeni goście. Po gromkich brawach i łzach wzruszenia wnioskować można, że przedstawienie bardzo się podobało. Przedszkolaki, przybyli goście i pracownicy przedszkola mieli okazję w tym dniu spotkać się przy wspólnym stole, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia świąteczne.