Dzień Chłopaka w Przedszkolu przy ul. Dworcowej 27

Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach, które będą im towarzyszyły przez całe życie. Jedną z takich uroczystości jest Dzień Chłopaka. Ten  wyjątkowy dzień pod czujnym okiem dziewczynek  nasi  mali mężczyźni poddani zostali próbie różnych eksperymentów. Chłopcy żeby uzyskać tytuł "Super chłopaka" musieli wykonać szereg prób: próbę odwagi, próbę mądrości i próbę zwinności. Zabawa w "golenie" okazała się świetnym sprawdzianem precyzji dla dziewczynek, które za pomocą drewnianych patyczków miały "ogolić" swoich kolegów. Zadanie zostało wykonane bardzo dobrze, a chłopcy mogli poczuć się przez chwilę jak ich tatusiowie podczas porannej toalety. Wszyscy świetnie się bawiliśmy w innych konkurencjach: "Taniec z krzesełkami", picie "eliksiru uśmiechu",  wybór "mistrza tańca", a na zakończenie  układanie puzzli postaci bajek. Po każdej konkurencji dziewczynki przyznawały serduszka za dobrze wykonane zadanie. Zwycięzcą zostali chłopcy, którzy uzbierali ich najwięcej. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Mężczyźni tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu zintegrowaniu całego przedszkola. Zdjęcia wykonane podczas uroczystości są miłym wspomnieniem tych chwil.