Święto pieczonego ziemniaka

Dzieci z grup Muchomorki, Smerfy i Skrzaty powitały jesień świętem pieczonego ziemniaka. Uczestnicy zajęć mieli za zadanie wykonać szereg ziemniaczanych konkurencji np: / poszukiwanie ziemniaków w trawie, spacer z ziemniakiem na talerzu, rzuty do celu, slalom z ziemniakiem, stemplowanie ziemniakami grupowego obrazka, falowanie z chustą animacyjną/. Rodzice obecni na imprezie wykazali się umiejętnością sprawnego obierania ziemniaków. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, dzieci w asyście obecnych rodziców przeszły do miejsca piknikowego "Pod Florianem", gdzie z apetytem jadły ziemniaki pieczone w ognisku. Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała to nastroje i humory mieliśmy wyśmienite. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców zaangażowanych w pomoc przy organizacji imprezy.