Wycieczka do szkoły

Wizyta przedszkolaków w szkole

W piątek  przedszkolaki  z grupy "Krasnoludki" odwiedziły Szkołę Podstawową w Lubawce. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać po ukończeniu Przedszkola. Dzieci  zostały bardzo miło przyjęte. Większość z naszych wychowanków już od września rozpocznie naukę w I klasie tej szkoły, więc dzieci miały okazję zobaczyć miejsce, w którym spędza kolejne 8 lat swojego życia. Dużym przeżyciem dla przedszkolaków był udział w lekcji klasy I , podczas której mogli pooglądać sale lekcyjne, porozmawiać i pobawić się ze starszymi kolegami oraz zasiąść w szkolnej ławce.                                                                                                                  Korzystając z okazji zwiedziliśmy część nowego skrzydła szkoły oraz odwiedziliśmy gabinet pani pielęgniarki. Z wypowiedzi dzieci wynikało, iż szkoła bardzo im się podoba i wszyscy chętnie rozpoczną w niej naukę w pierwszej klasie.

Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi przedszkolakami oraz rodzicami.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia szkoły.