logo_urzad miasta

14
października
2018

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja do złożenia podziękowań wszystkim osobom zawodowo związanym z edukacją. Z okazji dzisiejszego Święta wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytowanym pracownikom oświaty z Gminy Lubawka.
logo_urzad miasta

02
października
2018

Budżet Gminy Lubawka: prorozwojowy i bezpieczny!

Pomimo różnych informacji dochody za I półrocze 2018 r. wynoszą 21.050.179,20 zł, a wydatki na poziomie niespełna 19.097.694,00 zł.- to wyznaczniki budżetu, w którym nie zabraknie pożądanych inwestycji przez społeczeństwo na drogownictwo, oświatę czy turystykę.
logo_urzad miasta

26
września
2018

Zakończyła się III edycja Konkursu Burmistrza Miasta Lubawka p.t. Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka. Po raz kolejny udział w konkursie wzięli mieszkańcy wszystkich sołectw.

W miesiącach letnich odbyła się III edycja Konkursu Burmistrza Miasta Lubawka p.t. Piękna i aktywna wieś Gminy Lubawka. Po raz kolejny udział w konkursie wzięli mieszkańcy wszystkich sołectw. Celem konkursu było: - Wspieranie rozwoju wsi Gminy Lubawka poprzez pobudzanie aktywności lokalnej. - Poprawa jakości życia na wsi. - Aktywizacja i integracja społeczności.

Przeglądaj aktualności