• dark

Aktualności z Przedszkole w Lubawce

Spektakl "Calineczka" w Domu Kultury

miniatura_spektakl-calineczka-w-domu-kultury
Wczoraj tj. 15 czerwca grupa " Lniane Skrzaty " z przedszkola w Chełmsku Śląskim pod kierunkiem wychowawców Wioletty Glowackiej i Katarzyny Jasińskiej odwiedziły Dom Kultury w Lubawce.  Przedszkolaki pokazały się w przedstawieniu teatralnym "Calineczka".  Na kolorowy spektakl pełen muzyki i  humorystycznego tekstu zostały zaproszone przedszkolaki z przedszkoli w Lubawce oraz uczniowie kl. 1-3.

Piknik rodzinny w grupie MUCHOMORKI

miniatura_piknik-rodzinny-w-grupie-muchomorki
Grupa MUCHOMORKI połączyła święto matki, ojca i dziecka organizując festyn rodzinny. Na imprezę składał się program artystyczny w wykonaniu dzieci, zabawy taneczne z rodzicami, prezentacja fotograficzna podsumowująca całoroczną pracę grypy, piknik w ogrodzie połączony z pieczeniem kiełbasek oraz zabawy plenerowe.

czerwca

MRÓWKA z wizytą u dzieci

miniatura_mrwka-z-wizyt-u-dzieci
Mrówka i pracownicy firmy "Pagaz" odwiedzili 1czerwca przedszkolaków. Firmowa maskotka i atrakcyjne nagrody sprawiły dzieciom wiele radości.

Przeglądaj aktualności