• dark

kwietnia

Spektakl teatralny w Domu Kultury

miniatura_spektakl-teatralny-w-domu-kultury
Przedszkolaki z budynków przy ulicy Szymrychowskiej i Dworcowej obejrzały w Domu Kultury w Lubawce, spektakl pt.: Śpiąca królewna, w wykonaniu grupy teatralnej Poł do czwartej.

marca

Życzenia wielkanocne

miniatura_yczenia-wielkanocne
Z okazji Świat Zmartwychwstania Pańskiego pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia, by ten niepowtarzalny czas Bożego Miłosierdzia obfitował w Boże błogosławieństwo, radość i ludzką życzliwość, napełniał pokojem, nadzieją i mocą do pokonywania trudów codziennego Życia.

marca

Lekcja muzealna

miniatura_lekcja-muzealna
18.03.2016 r. dzieci 4-5 letnie z grupy "Muchomorki" uczestniczyly w lekcji muzealnej, na temat zwyczajów i tradycji Świąt Wielkanocnych.

lutego

Rekrutacja na rok 2016/2017

miniatura_rekrutacja-na-rok-2016-2017
W dniach od 22 do 29 luty 2016 rodzice dzieci już uczęszczających  składają w swoich grupach (u nauczyciela) deklaracje kontynuacji edukacji przedszkolnej. Deklaracje do pobrania od 22. 02.2016 u n-li. Brak złożonej deklaracji = brak potrzeby korzystania z przedszkola w nowym roku szkolnym 2016/2017 W marcu od 01 do 31.03.

Przeglądaj aktualności