Echo przedszkola - udział dzieci w konkursie plastycznym

Karkonoskie Tajemnice, czyli najbardziej magiczna i niesamowita atrakcja turystyczna Karpacza zaprosiła Przedszkola, Szkoły i Placówki Edukacyjne do wzięcia udziału w konkursie plastycznym nt. "Duch Gór", nad którym honorowy patronat sprawował Burmistrz Karpacza. Zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką wizerunku Ducha Gór.

Przedszkolaki z wychowawczyniami grup z zapałem i ogromnym zainteresowaniem przystąpiły do pracy. Dzieci uczestniczące w konkursie wyróżniły się ogromną kreatywnością, pomysłowością oraz wspaniałym warsztatem: Lena Firek, Karolina Prociak, Vanessa Mrówka, Maria Mędrala, Iga Wyrostek, Szymon Laskowski, Kinga Głód, Kamil Maj, Nikola Trela, Julia Pająk, Karolina Kuk.

Praca Kamila Maja  z grupy Skrzaty otrzymała  nagrodę specjalną.

Serdecznie gratulujemy Kamilowi, dziękujemy przedszkolakom za udział  w konkursie.

Wasze Przedszkole