Wycieczka grupy MISIAKI

Celem wycieczki było ukazanie ciekawych sposobów aktywnwgo spędzania czasu. Podczas pobytu przedszkolaki korzystaly z udostępnionych im atrakcji: baseny z kulkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód, wspinaczka, gry edukacyjne, jazda autami, duże klocki, kąciki tematyczne. Różnorodność atrakcji nie pozwoliła nikomu na nudę. Zmęczone ale niezwykle szczęśliwe, zrelaksowane i bogatsze o nowe doświadczenia dzieci, autokarem wróciły do przedszkola. Podszas wycieczki sześcioro rodziców pomagało opiekować się dziećmi, co ułatwiło sprawny przebieg atrakcyjnej wycieczki. Dziękujemy bardzo rodzicom za dodatkową opiekę przy dzieciach:Pan Krzysztof Król, pani Anna Kuk, pani Ewa Głód, pani Edyta Czyzowicz, pani Sandra Salamon, pani Edyt Wincza.