Zapisy dzieci na wakacje

Trwają zapisy dzieci na pobyt w przedszkolu:

1. W dniu 16 czerwca - piątek po Bożym Ciele (proszę zgłosić u nauczyciela grupy)
  2. Na wakacje - wyłącznie u dyrektora,  zaś u intendenta tylko w przypadku nieobecności dyrektora
  • W dniach od 01 ? 14 czerwca 2017

Prosimy o zapisywanie dzieci, które przyjdą do przedszkola  w piątek 16 czerwca 2017 (po dniu wolnym w Boże Ciało). Zgłaszanie dzieci ma związek z koniecznością zaplanowania pracy przedszkola (ilość grup, czas pobytu, zakup artykułów spożywczych na posiłki).

• W dniach od 01 do 14 czerwca 2017

Prosimy o zapisywanie dzieci na lipiec i sierpień 2017. Rodzice prosimy o wskazanie dni obecności dziecka w przedszkolu i dni, kiedy macie Państwo urlop lub zorganizowaną, czy też zaplanowaną opiekę.

W czasie wakacji pracuje 1 grupa, w której nie może być więcej niż 25 dzieci. Rodzice, którzy z różnych względów nie pracują (wychowawczy, macierzyński, renta itp.) mogą zapisać dziecko w ostatnim tygodniu czerwca, jeśli będą miejsca.

Wasze Przedszkole