Andrzejki w przedszkolu /SZYMRYCHOWSKA/

30 listopada dzieci z przedszkola przy ulicy Szymrychowskiej uczestniczyły w Zabawie Andrzejkowej. Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Nasze przedszkolaki również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Wszystkie panie zabrały dzieci do świata magii i czarów by  wspólnie się pobawić. Dzieci układały wróżbę z butów,  dowiedziały się kim będą  w  przyszłości. Pokonywały zaplątaną pajęczynę - tor przeszkód, układały puzzle z magicznymi symbolami, nawlekały pająka na nitkę.   Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie, że tradycyjnie miały również  zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki a rodzice przygotowali dla swoich pociech piękne stroje.