Misiaki w bibliotece

Tegoroczny, XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek odbywa się pod hasłem "Moja, Twoja, Nasza- BIBLIOTEKA!". W ten wyjątkowy tydzień Grupa Misiaki odwiedziła Bibliotekę Miejską w Lubawce. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały oglądane obrazki. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci wykonały zakładki do książki. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas.