Spacer ulicami miasta - Wesołe Bąki

Najmłodsze przedszkolaki wybrały się na spacer ulicami miasta. Podziwiały stare kamienice, kościół pod wezwaniem NMP i kościół Św. Anny oraz zabytkowy rynek wraz z ratuszem. Podczas wycieczki przedszkolaki chętnie słuchały nowych informacji. Przypomniały sobie legendę o herbie Lubawki. Pani Burmistrz zaprosiła dzieci do swojego gabinetu. Przedszkolaki zainteresowane były płaskorzeźbą przedstawiającą Lubawkę, pięknym zegarem oraz  drewnianym obraz przedstawiający rodzinne miasto od strony skoczni narciarskiej. Pani Burmistrz rozmawiała i chętnie odpowiadała na pytania ciekawskich Wesołych Bąków. Każde dziecko dostało na pamiątkę chorągiewkę z logo Lubawki. Dziękujemy Pani Burmistrz za słodki poczęstunek oraz miłe przyjęcie.