Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka /MUCHOMORKI/

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez  i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. 12 stycznia taka właśnie uroczystość odbyła się w grupie "Muchomorki". Przedszkolaki zaprezentowały gościom program artystyczny złożony z wierszy, tańców i piosenek. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich oraz chętnie włączali się do wspólnych zabaw tanecznych. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy i panie kucharki słodki poczęstunek. Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.
Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.