Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy karmnik dla ptaków"

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem i z napływem wielu przepięknych, solidnie wykonanych  prac konkursowych nie byliśmy w stanie wyłonić zwycięzców. Z racji tego każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę.  Większość karmników została umieszczona w ogrodzie przedszkolnym, i na parapetach w salach. Kilka zostanie przekazanych  do przedszkola przy ulicy Dworcowej i do Szkoły Podstawowej.

W styczniu ruszyła akcja "POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ".  Przedszkolaki dbają o to żeby w karmnikach nie zabrakło pożywienia i same uzupełniają braki w ptasiej stołówce.

Dziękujemy tym rodzicom, którzy włączyli się już do akcji          "POMAGAMY PTAKOM PRZETRWAĆ ZIMĘ" , także przypominamy, że pokarm dla ptaków można dostarczać przez całą zimę do wychowawców grup.