SPOTKANIE OPŁATKOWE

Spotkania opłatkowe stały się tradycją w naszym przedszkolu. W tym roku dzieciom z grupy Krasnoludki towarzyszyła piękna gama kolęd i pastorałek.

Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Rodzice i dzieci mieli okazję wspólnie wykonać ozdobę świąteczna na wigilijny stół. Dzięki pomysłowości rodziców na naszym stole zagościły stroiki, świecznik, zimowe kule szklane, które  wprowadził nas w iści świąteczny nastrój, bo jak powszechnie wiadomo Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.

Po wspólnym kolędowaniu nastał czas na składanie sobie bożonarodzeniowych życzeń i dzielenie się opłatkiem. Na koniec wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego stołu, aby przy wigilijnym poczęstunku dalej trwać w radosnym, świątecznym nastroju zbliżających się świąt.

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie, a w szczególności rodzicom za pomoc w przygotowaniu wspaniałego spotkania opłatkowego.