Kokarda Narodowa

W tym roku, obchody Święta Niepodległości w naszym Przedszkolu nabrały szczególnie uroczystej oprawy. Budynek przedszkolny jak co roku udekorowany został biało-czerwonymi flagami, natomiast sala gimnastyczna zamieniona została w miejsce, w którym dominowały barwy narodowe i symbole patriotyczne.

Dzień Niepodległości  w naszym Przedszkolu rozpoczął się od zajęć otwartych z udziałem rodziców ?Kokarda Narodowa?.

W każdej grupie dzieci z pomocą rodziców na tę uroczystość wykonały kokardy narodowe w barwach ojczystych oraz flagi. Pomysłowość i kreatywność rodziców odniosła zaskakujące efekty - wszystkie były niepowtarzalne i wyjątkowe.

Przedszkolaki ze wszystkich grup w strojach galowych z dumą prezentowały przypięte biało-czerwone kokardy.