Zbiórka charytatywna dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu

SZANOWNI RODZICE!!!

Na terenie naszego Przedszkola organizujemy zbiórkę niezbędnych artykułów dla

DZIECI Z DOMU MAŁEGO DZIECKA W WAŁBRZYCHU.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci środków czystości, artykułów higienicznych, odzieży, obuwia dziecięcego oraz zabawek.

Niezbędne są:

1. Mleko w proszku Bebiko 1,2,3,4
  2. Pieluchy jednorazowe (pampersy)
  3. Chusteczki nawilżane
  4. Proszek do prania
  5. Płyn do płukania tkanin
  6. Papier toaletowy
  7. Chusteczki higieniczne
  8. Szczoteczki i pasty do zębów
  9. Mydełka, żele do mycia ciała
  10. Gąbki do kąpieli

Zbiórka potrwa do 30 listopada 2017r. Później zebrane artykuły zostaną dostarczone dzieciom.

POMAGAJMY MALUCHOM   ZADBAJMY O ICH MIKOŁAJKOWE PREZENTY!!!

Koordynatorami zbiórki są nauczycielki z grupy Smerfy: Marzena Król i Aleksandra Marciniak.

Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować do nich.

Szanowni Państwo!!!

Do zbiórki artykułów dla Domu Małego Dziecka  w Wałbrzychu aktywnie włączyła się Rada Rodziców  przedszkola przy ul. Szymrychowskiej.

W ciągu jednego dnia tj. 25.10.2017r. od ludzi o wielkim sercu, została zebrana kwota 500 zł.

W imieniu dzieci z Domu Dziecka dziękujemy za dotychczas okazaną pomoc. Za uzbierane pieniądze zakupione zostaną najpotrzebniejsze artykułu.

Zachęcamy wszystkich do udziału w naszej akcji  i przypominamy, że trwa do końca listopada.