Dzień Chłopaka w grupie Krasnoludki

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego, aż do starszaka wszyscy świętują dzień chłopaka" Dzieci z grupy krasnoludki w piątek wybrały się dzięki gościnności pani Kasi Baran na działkę aby uczcić dzień chłopaka. Chłopcy ubrani w kolorowe czapeczki musieli znaleźć skrzynię ze skarbami ukrytą na terenie działki. Dziewczynki odznaczyły drogę strzałkami, chłopcy podorzajac za nimi musieli znaleźć skarb. W drodze wykonywali różne zadania aż w końcu słodki skarb został odnaleziony!!! Wszyscy chętnie częstowali się slodkosciami. Dzieci miały okazję wspaniałe się bawić na trampolinie, zjeść kiełbaskę z grilla i na zakończenie zatańczyć taniec "Stonoga". Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Mali mężczyźni spisali się na medal, oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu grupy.