Maniery biedronki Lucynki

19 kwietnia odwiedzili nas aktorzy z Krakowskiej Grupy Teatralnej KANON. Dzieci ze wszystkich grup z zaciekawieniem oglądały teatrzyk i śledziły losy Biedronki Lucynki oraz jej przyjaciół. Lucynka nie wiedziała jak się zachować w wielu różnych sytuacjach oraz nie znała czarodziejskich słów, takich jak: proszę, przepraszam, dziękuję. Z pomocą przedszkolaków i Krasnala, biedronka szybko nauczyła się używać zwrotów grzecznościowych, zaczęła też doceniać przyjaciół. Przeprosiła wszytkich, których obraziła oraz podziękowała za podarowane jej prezenty. Od teraz Lucynka może być przykładem dla innych.

Przedszkolaki podczas przedstawienia utrwaliły wiadomości dotyczące zasad dobrego wychowania oraz mogły obserwować skutki samolubnego postępowania.