Bal karnawałowy w przedszkolu przy ulicy Szymrychowskiej 7

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci "Bal przebierańców". Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje .  Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, policjantów, piratów czy żołnierzy pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Elza i Anna z "Krainy Lodu", Hulk, Superman, Spiderman i wiele innych.  Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, przy rytmach wesołej muzyki.  Były one przeplatane zabawami i korowodami. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia.