Zakończenie roku przedszkolnego, wakacje praca przedszkola

Uroczystość zakończenia roku w p-lu otwarta jest dla rodziców
z grup, w których dzieci odchodzą do szkoły.  Terminy jak niżej:

• Wesołe Bąki/ budynek Dworcowa 27:
    w poniedziałek  27.06.2016 o godz.10.00
  • Skrzaty/ budynek Szymrychowska 7:
    we wtorek 28.06.2016 o godz 10.00

W pozostałych grupach nie ma uroczystości zakończenia roku przedszkolnego, nauczyciele organizują sobie w grupach wewnętrzne pożegnanie, połączone z rozmowami  i przypomnieniem  zasad dotyczących bezpiecznych zachowań, jak i wręczaniem dzieciom prezentów, zakupionych przez Radę Rodziców (książka).

Przedszkole funkcjonuje do końca czerwca (oba budynki), zaś w lipcu i sierpniu pracuje 1 grupa w budynku na Szymrychowskiej 7 - po wcześniejszym zapisie dziecka na wakacje (wyłącznie dzieci z budynku na Szymrychowskiej) u dyrektora lub intendenta.

W przypadku  zapisu zbyt dużej ilości dzieci, wskazującej przekroczenie liczby 25 dzieci w "wakacyjnej grupie"  odbędzie się zebranie w dniu 29 czerwca o godz. 16.00 dyrektora z rodzicami zapisanych dzieci i inne konieczne ustalenia.

Wasze przedszkole