Informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice.

Bardzo prosimy o wypełnienie niniejszych dokumentów i dostarczenie ich dnia 1 lipca 2020r. wraz z przyprowadzeniem dziecka do przedszkola przy ul. Dworcowej. Prosimy przestrzegać deklarowanych godzin pobyty dziecka w przedszkolu. Zgodnie z regulaminem przedszkola dzieci, które będą przychodziły po godz. 8:15 nie będą przyjmowane do przedszkola.

Prosimy zapewnić dziecku: śniadanie, II śniadanie, ciepłą herbatę lub inne napoje, ewentualny podwieczorek, jeżeli dziecko będzie przebywało w przedszkolu dłużej niż do godz. 15:00.

Prosimy zabrać wszystkie rzeczy dzieci z przedszkola przy ul. Szymrychowskiej w dniu 30.06.2020r.

Opłaty za obiad pobierana są z góry za każdy miesiąc. W tej sprawie prosimy o kontakt z panią Intendentką pod numerem 601 408 695 lub emailem: jakubas.gabriela@lubawka.eu