Informacja o wakacjach

Szanowni Państwo.

W czasie wakacji (lipiec i sierpień) przedszkole przy ul. Szymrychowskiej będzie nieczynne.  W tym czasie chcemy dokonać niezbędnych remontów i napraw, których nie jesteśmy w stanie wykonać podczas pobytu dzieci: malowanie klatki schodowej i korytarza, poprawić estetykę zewnętrzną przedszkola. Z uwagi na panującą pandemię i małe zainteresowanie rodziców opieką przedszkola, czas ten wydaje się być najlepszy na zamknięcie placówki w kontekście poprawienia funkcjonalności przedszkola.

Z uwagi na to zapraszamy do przedszkola przy ul. Dworcowej dzieci rodziców pracujących. Prosimy o  wypełnienie deklaracji, która jest wiążąca i wg informacji w niej zawartych będziemy organizowali pracę przedszkola. Deklaracja dostępna w plikach poniżej.

Śniadanie i drugie śniadanie dzieci przynoszą ze sobą, obiad w formie cateringu. Cena za obiad 8 zł. Płatne z góry za każdy miesiąc. Opłata za lipiec to 184 zł, sierpień 168 zł. Opłaty za obiady prosimy dokonać we wtorek 30 czerwca w godzinach od 8:00 do 9:00 osobiście w przedszkolu u Pani Intendent.

Deklaracje i zaświadczenia o zatrudnieniu prosimy przesyłać emailem na adres przedszkolelubawka@onet.pl do 26.06.2020r.

Pliki do pobrania