Gminny Konkurs Wielkanocny

GMINNY  Konkurs  Wielkanocny pod  patronatem  Burmistrza  Miasta  Lubawka

Przedszkole w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lubawce  serdecznie zaprasza przedszkola z Gminy Lubawka do wzięcia udziału  w  Gminnym  Konkursie  Wielkanocnym prace konkursowe należy składać do dnia 23.03.2020r. do godziny 10:00. w przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej 7. Podsumowanie konkursu odbędzie się 26.03.2020 r. o godzinie 11:00.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego dr inż. Arkadiusz Rzepka

Organizator z ramienia przedszkola:  mgr Marzena Król

Regulamin  konkursu

Celem konkursu jest rozpowszechnianie tradycji Świąt Wielkanocnych, wskazywanie różnorodności technik twórczych i rozbudzanie wyobraźni plastycznej wśród dzieci.

Warunki  uczestnictwa:

1. Uczestnikiem konkursu może być dziecko 3 - 6 letnie (wraz z rodzicem) uczęszczające do przedszkola na terenie Gminy Lubawka. Nie przyjmujemy prac zbiorowych.
  2. Konkurs polega na samodzielnym (w miarę możliwości) wykonaniu pisanki wielkanocnej lub ciekawego, oryginalnego koszyczka wielkanocnego z tradycyjnym świątecznym  wyposażeniem.  Jako bazy można używać zarówno wydmuszki jak  i  jajka styropianowe, nie ma ograniczeń co do materiałów (nie muszą być ekologiczne).
  3. Przewidywane są dwie kategorie konkursowe:

I - "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

II - "Oryginalny koszyk wielkanocny z tradycyjnym świątecznym wyposażeniem"

1. Każda placówka może przysłać maksymalnie po 10  prac w każdej kategorii.
  2. Jury, po obejrzeniu prac, wybierze zwycięzców konkursu. Decyzja Jury jest ostateczna i niepodważalna.
  3. Praca musi mieć formę przestrzenną, nie większą niż format A3, wykonana techniką dowolną.
  4. Do pracy dołączamy metryczkę z danymi autora (imię, nazwisko, wiek, kategoria, nazwa i adres placówki,  przyklejone od spodu pracy) - prace niepodpisane będą dyskwalifikowane. Koniecznie, do każdej pracy należy dołączyć zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych wg. tabeli na końcu regulaminu.
  5. Prace bez metryczki, nie będą przyjmowane.
  6. Prace należy składać do dnia 23.03.2020r., do godziny 10:00, w przedszkolu przy ul. Szymrychowskiej 7 w Lubawce.
  7.  Prace nie podlegają zwrotowi, a zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne  z przejęciem praw autorskich przez organizatora i bezterminowym ich wykorzystaniem.
  8. Dla zwycięzców przewidywane są nagrody w dwóch kategoriach:

I - "Najpiękniejsza pisanka wielkanocna"

II - "Oryginalny koszyk wielkanocny z tradycyjnym świątecznym wyposażeniem".

1.  Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom na uroczystym spotkaniu, w dniu 26.03.2020r. o godzinie 11:00, na które serdecznie zapraszamy laureatów wraz  opiekunami. Laureaci konkursu zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej i zaproszeni na wręczenie nagród. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 728 304 492 u koordynatora konkursu Marzeny Król.
  2.  Lista uczestników zostanie opublikowana również na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolelubawka.eu
  3.  Metryczka pracy (proszę wyciąć i dołączyć do każdej pracy):

Nazwa grupy/ wiek dziecka

Nazwisko i imię opiekuna / nauczyciela

Kategoria pracy

Telefon opiekuna

Wyrażam zgodę  na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka i prezentowanie wizerunku w mediach, w celach konkursowych

Podpis rodzica