Dzień Pluszowego Misia /DWORCOWA/

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My uczciliśmy je w naszym przedszkolu w dniu dzisiejszym. Tego dnia każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka- honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, by bawić się z nim w rytm znanych piosenek o misiachNasza uroczystość rozpoczęła się ciepłym przywitaniem dzieci i ich maskotek oraz wspólnym zaśpiewaniem piosenki  "Jestem niedźwiadek"ilustrowanej ruchem. Po tym miłym wstępie, w przystępny dla dzieci sposób, zaprezentowana została historia pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych. Kolejnymi przygotowanymi atrakcjami były zabawy z chustą animacyjną z naszymi bohaterami- misiami w roli głównej.