Rodzice czytają TYGRYSKOM

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych.  Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. Właśnie dlatego "Tygryski" zapraszają swoich rodziców do czytania im bajek. Dziś gościliśmy panią Agnieszkę- mamę Wojtusia, która przeczytała nam bajkę "Tupcio Chrupcio. Przedszkolak na medal" Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajki a także oglądały kolorowe ilustracje. W podziękowaniu za przeczytanie bajki Tygryski wręczyły mamie Wojtka podziękowanie za poświęcony im czas. Grupa otrzymała od p. Agnieszki książeczkę, która wzbogaciła ich kącik książki.